kouč pre život

Beáta Liptáková

Čomu sa Beáta venuje?

Profesiu som začala pred 20-timi rokmi ako účtovníčka a konzultantka. Z malej firmy v pivnici som sa vypracovala až na pozíciu ekonomickej riaditeľky pre korporátne firmy ako Stefanel, Lima atď. Typická karieristka, posadnutá výkonom, dokonalosťou a honbou za výsledkami. Dokonalá adeptka na vyhorenie. Potom prišla materská dovolenka, práca z domu a vtedy som si uvedomila, že do tohto sveta sa už nechcem vrátiť. Začala som podnikať, najskôr v oblasti účtovníctva a poradenstva. Neskôr som sa začala špecializovať na poradenstvo v oblasti nastavovania systémov vo firmách cez ľudí, zameranie na expanziu a rast firiem s podchytením rolí a experticity zamestnancov. Moja osobná kríza ma priviedla k novej práci koučky, mentorky, inšpirátorky. Pomáham ľuďom porozumieť ich vnútornému svetu tak, aby boli opäť šťastní, plní energie a spokojní so svojím smerovaním.

Beáta Liptáková

Ešte pár slov o nej.

Pýtaš sa každý deň samej seba prečo nie si šťastná keď máš všetko? Cítiš, že keď to takto pôjde ďalej zahasíš aj tú poslednú iskru, ktorá občas preblikne a napriek tomu sa chlácholíš, nepočúvaš svoj vnútorný hlas. Cítiš, že niečo nie je v poriadku a ďalej klameš samú seba. Tiež som takto žila. Až do dňa, keď sa mi zrútil vzťah. Zrútil sa mi celý svet, všetko čomu som verila 41 rokov, celá moja identita ženy, matky, biznis-lady. Vtedy som pochopila, že pokiaľ chcem zmeniť svoj život musím začať od seba. Postaviť sa, nadýchnuť sa, pozrieť sa pravde do očí, prestať sa vyhovárať na okolnosti a začať žiť. Skladať život podľa seba. Chcem Vám povedať, keď sa to podarilo mne, podarí sa to každému. A stojí to za to. Dnes žijem to čo som kedysi snívala, som šťastná, plná energie, lásky, krásy a vitality. Posúvam sa na svojej ceste za úspechom a blahobytom. Kedysi som neverila, že toto v sebe mám. Dnes viem, že to máme v sebe všetci a učím ľudí objavovať krásu a šťastie v nás.

 
Beáta Liptáková
Dôvod prečo je v projekte?

Milujem nové veci. Od malička som zapálená pre trendy projekty. Mám nos na autenticitu, otvorenosť, transparentnosť, srdečnosť. Projekt Za Pokladmi Slovenska spĺňa všetky tieto atribúty.