Dominik Lehocký

Čomu sa Dominik venuje

Keď som bol malý, učitelia a vychovávatelia si niečo o mne uvedomili, na čo som ja sám prišiel až nedávno: mám veľmi svojskú perspektívu a nemám automatický rešpekt k autoritám. Obe vlastnosti mi nedávali na výber, iba si založiť vlastnú značku a byť sám sebe šéfom, mať plnú zodpovednosť voči klientom a pracovať na sebe na základe mojich chutí a ambícií. Môj profi život je zatiaľ krátky, ale mám preň nachystané veľmi zaujímavé skúšky.

Dominik Lehocký

Ešte pár slov o ňom

Môj osobný príbeh je o láske k príbehom. Tie som veľmi rád konzumoval a vstrebával či už formou literatúry, filmov, hudby alebo video hier. To ma priviedlo k autorskej tvorbe, už od vymýšľania scén s detskými hračkami, až po vlastnú literárnu tvorbu a amatérske videá prvými mobilmi a dokonca aj pokusmi o vlastné hudobné skladby. Tento záujem ma vyformoval do podoby 18 ročného chalana, ktorý si uvedomil, že sa chce raz venovať kinematografii. A konečne na tom makám.

 
Dominik Lehocký
Dôvod prečo je v projekte?

Tento projekt trocha okorení môj osobný i profi príbeh ;) A keďže som fanúšik dobrého networkingu, povedať nie novej skupine ľudí nie je mojím štýlom. Okrem toho sám potrebujem tento druh skúsenosti, ktorý projekt ponúka, pretože ja a moja nenahraditeľná biznis partnerka chceme tvoriť a organizovať rôzne projekty. A nakoniec – milujem históriu a hrady. Tak prečo nie?