Feel3

Feel3

Čomu sa trio Feel3 – Zuzka, Alex a Veronika venujú?

Feel3 ako trio vzniklo začiatkom roku 2020, no bohužiaľ skôr ako sme sa stihli rozbehnúť, zastavila nás pandémia a s ňou spojené opatrenia. Počas leta sme stihli odspievať jednu svadbu a tešili sme sa na novú eventovú sezónu. No tá sa opäť nekonala. Keď prišla druhá vlna korony, zložili sme pieseň Nezhasínaj, ktorá reflektovala na aktuálnu situáciu v kultúre a umení. Pieseň svojim účinkovaním vo videoklipe podporilo mnoho známych osobností z rôznych odvetví umenia.
Chceli sme pokračovať v tomto „vyššom zmysle“ našej tvorby, a tak sme sa pred Vianocami pripojili k zbierke pre deti z detského domova v Trnave, ktorú organizovali platformy Čo dokáže mama a Supermamy talkshow. Deťom sme venovali našu pieseň – Vianočné čaro, darčeky sme im boli odovzdať osobne a celý tento čarovný deň sme zdokumentovali do nášho videoklipu k piesni.
Aktuálne vo štvrtok 10.6. púšťame do sveta našu novú pieseň – Jambarino, ktorú sme pripravili v spolupráci s Riverpark dance school. Jambarino je oslavou leta. Veríme, že po neľahkých časoch nás všetkých nabije energiou, radosťou a chuťou zatancovať si s nami! :))

Tešíme sa na novú eventovú sezónu, ktorá nás snáď už konečne čaká. :)

Alexandra Haňdiaková, Zuzana Hrvoľová a Veronika Lackovičová

Ešte pár slov o nich.

Sme tri spievajúce herečky – Zuzana Hrvoľová, Alexandra Haňdiaková a Veronika Lackovičová. Všetky tri máme vyštudované konzervatórium – herectvo. Ako Feel3 fungujeme asi rok a pol, dovtedy sme sa venovali rôznym veciam sólo.

Alexandra Haňdiaková – aktuálne ma môžete poznať ako redaktorku v Teleráne, kde okrem toho pracujem aj ako tvorca obsahu na sociálne siete. Aktívne sa venujem aj fotografovaniu, videoprodukcii, či skladaniu hudby. Pesničky skladám už od malička ale až teraz naberám odvahu púšťať sa do nich. Vonku mám z vlastnej tvorby vianočný duet s Martinom Klinčúchom – Kúzlo Vianoc a tiež dve piesne s Feel3 – Nezhasínaj a Vianočné čaro.

Zuzana Hrvoľová – hrala som v rôznych muzikáloch (napr. Obchod na Korze – Divadlo Nová Scéna, Jesus Christ Superstar – v réžii Jána Ďurovčíka a iné…). Niekoľko rokov som spolupracovala s detskými projektami Fíha Tralala a Babyband. Okrem účinkovania v týchto projektoch som aj autorkou textov desiatich piesní na albume Babyband – Pripraviť sa, Pozor, Štart a tiež autorkov scenárov na rovnomennom DVD s Fíhou. Okrem divadla som stvárnila rôzne epizódne postavy vo viacerých seriáloch, niekoľko rokov som bola dabingovým hlasom reklám na Head´n´Shoulders. :) Venujem sa moderovaniu, detským eventom, sólo spievaniu atď… V neposlednom rade som mamou dvoch detí – Kubka (3 r) a Hanky (1 a pol), čo ma priviedlo napríklad aj k tvorbe autorskej talkshow Supermamy, ktorú som si vymyslela, keď som sa stala mamou. :)

Veronika Lackovičová – v súčasnosti študujem herectvo na VŠMU, účinkujem v muzikály Voda a krv nad vodou v réžii Jána Ďurovčíka a aktuálne skúšam pripravovaný muzikál Škola Rocku. Povyhrávala som viacero speváckych súťaží. Zahrala som si napríklad aj v Cmorikovom videoklipe k piesni Taká ako ty. :)

Feel3
Dôvod prečo sú v projekte:

Tento krásny projekt nás v prvom okamihu oslovil svojou myšlienkou. Keďže sme rady súčasťou pekných vecí, ktoré majú skutočne zmysel, bola to jasná voľba. Čím hlbšie sa do projektu vnárame a čím viac spoznávame ľudí, ktorí za ním stoja, tým sme radšej, že sme do toho šli! :)