Katarína Brňáková

Katarína Brňáková

Čomu sa Katarína venuje

Po strastiplnej ceste som sa vo veku 41 rokov dostala k príležitosti, ktorú som si pôvodne naplánovala na obdobie okolo 60ky. Napísať vlastnú knihu. Dokonca to bolo ešte veľkolepejšie, tú knihu sme napísali aj vydali s úžasným človekom, od koho som sa naučila veľa a získala možno jednu z najcennejších vecí – vieru v to, že to dokážem. :) Za tri roky sa udialo veľa – naša kniha vďaka odbornej porote Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry získala Cenu ministra hospodárstva SR a stala sa jedinou knihou na slovenskom knižnom trhu s doživotným titulom Inovatívny čin roka. Nami založené malé, milé vydavateľstvo napĺňa svoj názov TOP1 knihy – priniesli sme na Slovensko preklad úspešnej zahraničnej knihy na tému ako milovať a podporovať hyperaktívne dieťa s poruchou pozornosti, vydali sme pravú slovenskú motivačnú knihu „bez amerických rečí“ aj bestseller o detskom sebavedomí. Hviezdami 2021 budú nové knižky : „kronika covidového obdobia“ z iného pohľadu a preklad knižky o detskom sebavedomí, ktorým priamo rozšírime pôsobenie aj do zahraničia. Okrem toho, že mám na autorskom konte tri knihy, konzultáciami pomáham aj prvoautorom s prípravou prerodu na autorov, resp. aj s technickými záležitosťami okolo vydania knihy. Som zakladateľkou medzinárodného projektu na podporu osvety o dojčení, tvoriť lepší svet považujem za svoje poslanie, v prvom rade šírením lásky a inšpiráciou pre čitateľov a čitateľky.

Katarína Brňáková

Ešte pár slov o nej

Stala som sa mamou pred 25 rokmi, teda materstvo zaberá zo 44 rokov môjho života štvrťstoročie v rôznych „stavoch“ – od slobodnej matky cez družku a šťastne vydatú až po rozvedenú. Som večnou študentkou sebalásky a lásky k životu, k tomu vediem aj svoje tri deti. Zlyhania a pády sú súčasťou úspešnej cesty a skutočným zlyhaním je stáť na jednom mieste.

 
 
 
 
Katarína Brňáková
Dôvod prečo je v projekte?

Verím, že dokážeme sa naplno uplatniť iba vtedy, keď poznáme svoje korene a vlasť. Deťom by sme mali ísť príkladom a ukázať im, že najväčší poklad niekedy nájdeme práve doma.