FakirkaKika

Kristína Gyepešová

Čomu sa Kika venuje?

Som absolventka kozervatória Tolstého v Bratislave, odbor hudobno-dramatický pod vedením p. Dušana Kaprálika a p. Bronislava Križana. Bývalá členka skupiny historického šermu Ursus zo Stupavy. Pôsobila som 15 rokov v žonglérsko-fakírskej skupine Duo Aratron Aspis, spolupracovala som na rôznych hudobných klipoch s viacerými spevákmi (Miro Žbirka, M. Jaroš, Kali, Dominika Mirgová, Marcella Molnárova a ďalší…) Hrala som v rozprávkach ako Láska na vlásku, Orest z krajiny čarodejníkov, vo filme Únos a v rôznych zábavných formátoch ako Česko-slovensko má talent, Neskoro večer s Marcinom… Pracujem ako performer na rôznych večierkoch, učím literárno-dramatický odbor na ZUŠ Dubnica nad Váhom. Som spoluzakladateľkou Divadelného štúdia KBB (scenárista, režisér, herec, speváčka).

Kristína Gyepešová

Ešte pár slov o nej.

Som mama a ako mladé dievča som si prešla tažkou chorobou. Milujem zvieratá a prírodu, ale najviac historiu a záhady. Som trošku aj veštica rada veštím z karát, ale len rodine a priateľom. :)

 
Kristína Gyepešová
Dôvod prečo je v projekte?

Ako som písala vyššie, milujem historiu a rada podporujem mladých ľudí, lebo mňa okrem rodiny nikto moc nepodporoval, tak to chcem aspoň ja zmeniť.