workoutacademy

Lukáš Ondrej

Čomu sa Luky venuje?

Vždy som sa tešil kedy budem starší, aby som si mohol začať plniť moje sny. Po škole som si zriadil maličký Gym na trénovanie ľudí, začal som robiť Campy pre deti a dospelých a dnes už ide všetko ako má a stále vznikajú ďalšie skvelé projekty na ktorých môžem byť ich súčasťou. Za toto som veľmi vďačný.

Lukáš Ondrej

Ešte pár slov o ňom.

Môj osobný príbeh by som začal až na vysokej škole v Brne, kedy som začal naozaj žiť, spoznal som skvelých priateľov. Tu sa začal lámať môj teenegerský život plný zábavy s tým dospeláckym, rozumnejším :D Od malička športujem, čiže pohyb mi nikdy nechýbal, ale to celkové zdravie po fyzickej a psychickej stránke som začal chápať až neskôr. V podstate môj osobný príbeh je spätý s tým profesionálnym. Stále sa snažím robiť všetko preto, aby som moju prácu čím ďalej tým viac bral ako dovolenku, čiže všetko bez stresu a s radsoťou :)

 
 
 
Lukáš Ondrej
Dôvod prečo je v projekte?

V tomto výnimočnom projekte pripravujeme celý tým mladých a energických ľudí na 30 dňovú cestu v spoznávaní hradov a zámkov a to správnym nastavením stravovacieho a tréningového programu. Dalo by sa odmietnuť? Veď takýchto úžasných projektov je na Slovensku málo. Sám nepoznám ani polovicu hradov a zámkov na Slovensku, čo ma úprimne mrzí, takže sa teším, že vznikla takáto skvelá iniciatíva a naše krásy Slovenska cez históriu budú zviditeľnené. Nie len pre Slovákov ale aj pre zahraničných turistov :)