Silvia Lidajová

Silvia Lidajová

Čomu sa Silvia venuje?

Od detskej túžby stať sa učiteľkou, som sa cez štúdium psychológie a prácu s rôznymi klientmi dostala až k riadeniu ľudských zdrojov, kde pôsobím už 20 rokov. Mám za sebou svet veľkých spoločností, kde som pracovala ako špecialista či manažér a všetko som zúročila vo vlastnom podnikaní v oblasti personálneho poradenstva a lektorovania. Takže krásnym oblúkom som sa vrátila k mojej detskej túžbe. A aby som si ju naplnila dokonale, začala som písať detské knihy o našom kocúrovi Rikim a dnes robím „Hravé čítania s Rikim“ – interaktívne besedy s deťmi, pri ktorých sa kadečo naučia zo sveta mačiek a iných zvierat. Moja práca mi je poslaním, teší ma a prináša úžitok a radosť iným.

Silvia Lidajová

Ešte pár slov o nej.

Už celkom dlhý a zaujímavý ako príbeh každého človeka. Je jedinečný a neopakovateľný. A v skratke, som vďačná za svoj život a pestrofarebnosť, ktorú mi prináša.

 
Silvia Lidajová
Dôvod prečo je v projekte?

Milujem históriu a staré hrady už od detstva. Jurajova myšlienka ma nadchla už na začiatku, pretože si myslím, že je skvelé a potrebné zároveň sprostredkovať nám a našim deťom hravou formou kus histórie našich predkov.